Cukrové dekorácie zvieratká z farmy sú pripravené na okamžité použitie. Sú vyrábané ručne, s obsahom prírodných extrakčných farbív. Ideálne na zdobenie tort, košíčkov a ďalších dezertov. Tieto dekorácie sú už hotové, nie je potrebné ich ďalej upravovať. Veľkosť figúriek je 2,5–4 cm. V balení 6 ks.
cukor, voda, kukuričný škrob, vaječný bielok, farbivá: E120, E100, E153, E133; regulátor kyslosti: kyselina citrónová (E330)
| Alergény | vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1657 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 395,9 kcal |
| Tuk | 0 g |
| - z toho nasýtených | 0 g |
| Sacharidy | 97 g |
| - z toho cukry | 96 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,2 g |
Taliansko
| Kategória: | Dekorácie na torty ozdoby a posypy |
| Cukrové ozdoby s motívmi | |
| Výrobca | Decora |
| EAN | 8024622059149 |
| Kód produktu | 0500298 |